2010
Група 2
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М
|
О
|
1
|
«Локомотив» (Куп’янськ)
|
6
|
5
|
0
|
1
|
11:4
|
15
|
2
|
«Єдність-2» (Плиски)
|
6
|
3
|
0
|
3
|
12:7
|
9
|
3
|
«УкрАгроКом» (Головківка)
|
6
|
2
|
1
|
3
|
7:14
|
7
|
4
|
«Хіммаш» (Коростень)
|
6
|
1
|
1
|
4
|
8:13
|
4
|
Кращі бомбардири:
Буленок Віталій (Єдність-2) — 4(1)
Захарюта Андрій (Локомотив) — 4(1)
Башаков Олексій (УкрАгроКом) — 3(1)
1
тур, 12.05 (середа)
1. «Єдність-2» – «Хіммаш» — 3:0 (1:0)
2. «Локомотив» – «УкрАгроКом» — 3:0 (0:0)
2 тур, 19.05 (середа)
3. «Хіммаш» – «УкрАгроКом» — 2:3 (1:1)
4. «Єдність-2» — «Локомотив» — 2:0 (0:0)
3 тур, 26.05 (середа)
5. «Локомотив» – «Хіммаш» — 3:2 (2:2)
6. «УкрАгроКом» — «Єдність-2» — 3:2 (2:1)
4 тур, 09.06 (середа)
7. «Хіммаш» – «Єдність-2» — 3:1 (3:0)
8. «УкрАгроКом» — «Локомотив» — 0:2 (0:1)
5 тур, 16.06 (середа)
9. «УкрАгроКом» – «Хіммаш» — 1:1 (0:1)
10. «Локомотив» — «Єдність-2» — 1:0 (1:0)
6 тур, 23.06 (середа)
11. «Хіммаш» – «Локомотив» — 0:2 (0:1)
12. «Єдність-2» – «УкрАгроКом» — 4:0 (1:0)
Фінальна
частина
14-19 вересня
с. Горностаївка, с. Громівка Новотроїцького
району,
м. Новотроїцьке Херсонської області
Група А
1. «ОДЕК» (Оржів Рівненської області)
2. «Локомотив» (Куп’янськ Харківської області)
3. «Мир» (Горностаївка Херсонської області)
І тур (14 вересня, вівторок)
1. «Локомотив» – «Мир» — 1:4
ІІ тур (15 вересня, середа)
2. «ОДЕК» – «Локомотив» — 3:0
ІІІ тур (17 вересня, п’ятниця)
3. «Мир» – «ОДЕК» — 2:2
Група Б
1. «Єдність-2» (Плиски Чернігівської області)
2. «Торпедо» (Миколаїв)
3. ФК «Тернопіль»
4. «Звягель-750» (Новоград-Волинський Житомирської області)
І тур (14 вересня, вівторок)
1. «Єдність-2» – «Звягель-750» — 2:3
2. «Торпедо» – ФК «Тернопіль» — 3:0
ІІ тур (15 вересня, середа)
3. «Звягель-750» – ФК «Тернопіль» — 3:0
4. «Єдність-2» – «Торпедо» — 2:0
ІІІ тур (17 вересня, п’ятниця)
5. «Торпедо» – «Звягель-750» — 2:3
6. ФК «Тернопіль» – «Єдність-2» — 1:6
Група А
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М
|
О
|
1
|
«Мир» (Горностаївка Херсонської
обл.)
|
2
|
1
|
1
|
0
|
6:3
|
4
|
2
|
«ОДЕК» (Оржів
Рівненської обл.)
|
2
|
1
|
1
|
0
|
5:2
|
4
|
3
|
«Локомотив» (Куп’янськ
Харківської обл.)
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1:7
|
0
|
Група Б
М
|
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М
|
О
|
1
|
«Звягель-750»
(Новоград-Волинський Житомирської обл.)
|
3
|
2
|
0
|
1
|
9:4
|
9
|
2
|
«Єдність-2»(Плиски Чернігівської обл.)
|
3
|
2
|
0
|
1
|
10:4
|
6
|
3
|
«Торпедо» (Миколаїв)
|
3
|
1
|
0
|
2
|
5:5
|
3
|
4
|
ФК «Тернопіль»
|
3
|
0
|
0
|
3
|
1:12
|
0
|
Гра за І місце
«Мир»
– «Звягель-750» – 2:0 (0:0)
19
вересня. 15.00. с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 500 глядачів. +25С.
Арбітри: О. Руденко (Одеса), С.
Резанцев (Кривий Ріг), П. Почепецький (Дніпропетровськ), М. Білорус (Черкаси).
Делегат ФФУ – Ю. Власенко (Київ).
«Мир»:
Єрещенко, Головко, Осьмачко, Приземлін, Лахнюк, Шипа-к (Сапельняк
О., 90+4), Зайцев (Хомутов, 83), Савченко (Соболь, 90+4), Довбиш, Доценко
(Кривошейкін, 86), Жигалов
|